FAST dla Andrzeja i Teresy. 2018 Kierunek Azja Centralna

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Andrzejem i Teresą, parą sympatycznych podróżników, którzy w swoim kamperze przemierzają świat.

Naszych podróżników wsparliśmy finansowo oraz dostarczyliśmy potrzebne części. Do wymiany były np. reflektory oraz ograniczniki drzwi, które zostały uszkodzone podczas ostatniej wyprawy, do tego zaopatrzyliśmy naszych podróżników we wszystkie konieczne części eksploatacyjne, które na pewno kilkukrotnie zostaną zmienione w czasie podróży. Wszystkie przekazane części to asortyment FAST, którego pełną ofertę posiadamy w swoim portfolio. Swoją drogą, przekonamy się jak nasze filtry sprawdzą się w ekstremalnych warunkach na pustyni Gobi, lub na nie do końca sprawdzonych stacjach benzynowych w Kazachstanie, Kirgistanie czy mongolskich stepach.

Wyprawę możecie śledzić za pośrednictwem naszego bloga lub FB Celkar: https://www.facebook.com/Celkar-Sp-z-oo-449193361911609/
Lub
FB Andrzeja i Teresy: https://www.facebook.com/kamperem/ oraz bloga: http://kamperemprzezswiat.blogspot.com/

Życzymy powodzenia!

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube


Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@vanking.pl