Firma

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku. W ofercie posiadamy zarówno zamienniki oraz części oryginalne do większości samochodów uznanych marek: FIAT, FIAT Professional, Iveco, Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Opel i Nissan. Naszą ofertę kierujemy do większości samochodów segmentu do 3,5t DMC

Firma VanKing Celkar Group istnieje od ponad 25 lat. Siedziba firmy zlokalizowana jest w strefie ekonomicznej w podkrakowskich Niepołomicach. Ponad 50% naszej sprzedaży realizujemy na terenie Europy i Rosji za pośrednictwem własnego centrum logistycznego o powierzchni 4000 m2.

VanKing to nie tylko dystrybutor części oryginalnych i zamienników ale również wyłączny dystrybutor części zamiennych FAST i Hanswerk.

W asortymencie marki FAST można znaleźć bardzo szeroki wachlarz części zamiennych od kompleksowej oferty związanej z częściami typowo eksploatacyjnymi, do bardzo specjalistycznych i ciężko dostępnych części. Marka wyspecjalizowała się w asortymencie do aut dostawczych m.in. Fiat, Iveco, Renault, PSA, Opel, Nissan, Ford oraz Mercedes.Katalog pdf.Katalog pdf.

Hanswerk to marka, która oferuje pełną gamę części zamiennych do silników m.in. turbosprężarki, uszczelki, wały korbowe, panewki, pierścienie, tłoki, popychacze, zawory EGR, zestawy rozrządów łańcuchowych, przepływomierze.

Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników i dynamicznie powiększa liczbę oddziałów na terenie Polski. Zobacz aktualną listę oddziałów. Dynamiczny rozwój firmy i obrotów jest stale doceniany uznanymi Nagrodami m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Skrzydła Biznesu.


Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube


Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@vanking.pl