Logo VanKing Celkar Group

Vanking Celkar Group

to globalny specjalista w częściach do aut dostawczych.

TERAZ SPECJALNA OFERTA DLA CIEBIE – CENY LEPSZE NAWET O 25% NA STAŁE*

Handlujesz częściami?

Otwórz się na busy. Duży rynek, sowite marże.

Prowadzisz serwis?

Szybkie dostawy, łatwe zwroty, godziwy zarobek.

Masz flotę pow. 5 aut?

Prostsza i tańsza obsługa floty

Zostaw namiary, a oddzwonimy lub odpiszemy z indywidualną ofertą.

Wolisz zadzwonić? Chętnie porozmawiamy!

MASZ JEDNO LUB KILKA AUT DOSTAWCZYCH? KUPUJ WYGODNIE NA SKLEP.VANKING.PL.
UŻYJ KODU RABATOWEGO PROSTO A UZYSKASZ 25% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY!

Dlaczego warto?

JEDYNI NA RYNKU

Ponad 200 tys. części tylko do dostawczaków

Co oferujemy

Części do wszystkich busów. Dostępność, jakość, wiedzę i spokój

OBSŁUGA ekspertów

Pomoc w doborze części. Dostajesz zawsze to czego szukasz.

CZĘSCI DOSTĘPNE od ręki

Szybkie dostawy. Oszczędność czasu.

Vanking dla przedsiębiorców motoryzacyjnych i flot

VanKing to hurtownia motoryzacyjna wyspecjalizowana w częściach do samochodów dostawczych. Dzięki tej specjalizacji jako partner VanKinga masz wsparcie w doborze części do samohodu Twojego lub Twojego Klienta. Wiadomo, że w przypadku dostawczaków nie jest to takie proste, dlatego dobrze jest polegać na ludziach, którzy zjedli zęby na samochodach takich jak Iveco Daily, Ducato, Boxer, Jumper, Sprinter, Transit czy Crafter.


Jeśli prowadzisz sklep motoryzacyjny lub hurtownię, lub masz większą flotę dostawczaków, na pewno docenisz wielkość magazynu VanKinga. Dzięki niemu masz bieżący dostęp do ok. 30 tys. referencji często rotujących, a z jednodniowym opóźnieniem - do blisko ćwierci miliona części do aut dostawczych. Naprawdę do każdej śrubki. Bo bus ma jeździć i pracować.


Mamy dla Ciebie także wygodną platformę do zakupów B2B, ułatwiającą dobór zamienników, zarządzanie zakupami, łatwe zwroty i reklamacje. Jeśli jesteś naszym stałym klientem możesz liczyć na daleko idącą pobłażliwość Wikingów w uznawaniu reklamacji. 🙂Wreszcie - dla naszych partnerów biznesowych przygotowane są specjalne ceny, od kilku do 25% niższe od regularnych. Pracujemy też na umowach bonusowych, programach lojalnościowych i innych dodatkowych korzyściach dla Twojej firmy i Ciebie.Zapraszamy do współpracy biznesowej.

*Indywidualna oferta uzależniona jest od oceny potencjału współpracy z Klientem. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących handel częściami samochodowymi, serwis naprawy samochodów lub posiadających więcej niż 5 aut dostawczych.