Konferencja VanKing – zmiany i plany rozwoju

7 września w Krakowie obyło pierwsze spotkanie pracowników VanKing w nowej odsłonie (przypomnijmy, że od 1 września nazwa spółki Celkar została zmieniona na VanKing), mające na celu zaprezentowanie zmian, kierunków rozwoju oraz planów ekspansji firmy.

Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata.

Dotychczasowy prezes, a zarazem właściciel, Rafał Bieda rezygnuje z funkcji prezesa na rzecz większego zaangażowania w sprawy zakupu i rozwoju produktu i będzie pełnij funkcję wiceprezesa i dyrektora działu zakupu:

– Czuję, że moje doświadczenie i wiedza bardziej potrzebne są w dziale, który ma największe znaczenie strategiczne dla spółki – mówi Rafał Bieda, właściciel.

Funkcję prezesa obejmie Jakub Sierzchała, dotychczasowy wiceprezes i szef działu rozwoju, który ze spółką związany jest od ponad 10 lat. Zmiany w zarządzie zostaną wprowadzone od 1 stycznia 2019 roku.

Konferencja miała także na celu przedstawienie wyników spółki, według prognoz rok 2018 zakończy się dla VanKing rekordowym obrotem ponad 104 mln złotych. W związku z szybkim rozwojem firma podjęła decyzję o rozbudowie dotychczasowego centrum logistycznego w Niepołomicach, które do końca 2019 roku ma powiększyć przestrzeń magazynową do 12 000 m2 z obecnych 4000 m2.

– Ważnym celem na najbliższe lata jest również rozwój oddziałów handlowych w Polsce i za granicą. Od września działa już pierwszy oddział VanKing na Łotwie, a zakupy na Litwię są właśnie finalizowane – mówi Kuba Sierzchała, wiceprezes.

Konferencja była również okazją do omówienia zmian identyfikacji wizualnej spółki, która nastąpiła od dnia 1 września 2018 roku.

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube


Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@vanking.pl