Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

Export sales

Kuba Sierzchała
angielskifrancuskiczeski
Prezes
Mail: kuba@vanking.pl
Radosław Zając
angielskihiszpański
Export Manager West
Tel. +48 785 555 905
Mail: radoslaw.zajac@vanking.pl
Skype: rzajac.celkar
Roman Potapchuk
rosyjskiukraiński
Director Van Expert Russia
Tel. +48 785 031 305
Mail: roman.potapchuk@vanking.pl
Skype: rpotapchuk.celkar
Piotr Wawrzyński
rosyjskiukraińskilitewskiłotewski
Export Manager East
Tel. +48 664 772 476
Mail: piotr.wawrzynski@vanking.pl
Skype: pwawrzynski.celkar
Jacek Feldman
angielskiczeski
Senior Export Sales Representative
Tel. +48 602 681 299
Mail: jacek.feldman@vanking.pl
Skype: jfeldman.celkar
Ivan Potapchuk
rosyjskiukraiński
Export Sales Representative
Tel. +48 785 054 673
Mail: ivan.potapchuk@vanking.pl
Skype: ipotapchuk.celkar
Giuseppe Manente
angielskiwłoski
Export Sales Representative
Tel. +48 602 681 853
Mail: giuseppe.manente@vanking.pl
Skype: live:giuseppe.manente
Mihailo Jakovljevic
serbskiangielski
Export Sales Representative
tel. +48 785 053 190
Mail: mihailo.jakovljevic@vanking.pl
Skype: mjakovljevic.celkar
Anna Flak
angielskiniemiecki
Export sales representative
tel. +48 785 195 905
Mail: anna.flak@vanking.pl
Skype: aflak.celkar
Damian Kłyż
włoskihiszpański
Export sales representative
tel. +48 785 031 023
Mail: damian.klyz@vanking.pl
Skype: damian.klyz.celkar
Bogna Sulima
francuskihiszpański
Export sales representative
tel. +48 785 059 448
Mail: bogna.sulima@vanking.pl
Skype: live:bogna.sulima
Małgorzata Buszka
włoski
Italian Market Department
tel. +48 785 559 405
Mail: malgorzata.buszka@vanking.pl
Skype: live:malgorzata.buszka

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube


Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@vanking.pl