Fast – części samochodowe

FAST to marka wysokiej jakości zamienników do samochodów dostawczych i osobowych.
Głównym obszarem działania i specjalizacją marki jest produkcja części do samochodów z grupy FIAT, Iveco, Renault oraz PSA.

Specjalizacja w segmencie samochodów dostawczych pozwala na oferowanie bardzo szerokiej gamy zamienników w tej grupie pojazdów.


Części FAST produkowane są według najwyższych standardów i poddawane wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie. Zamienniki FAST pakowane są w nowoczesne, wielowarstwowe pudełko tekturowe oraz folie chroniące przed uszkodzeniem podczas transportu. Każde opakowanie posiada dedykowany kod towarowy oraz hologram, który jest gwarancją oryginalności produktu.

Oferta FAST nieustannie się poszerza w celu jak najlepszego dopasowania się do wymogów stale zmieniającego się rynku.

 

Części FAST produkowane są według ściśle ustalonych danych technicznych i jakościowych, w wiodących fabrykach na całym świecie, które posiadają certyfikaty jakości ISO i TUV.


Marka Fast posiada katalog produktów, w którym znajduje się ponad 4000 kodów dopasowanych do kilkudziesięciu modeli samochodów. Szeroka i stale rozwijana gama asortymentowa pozwala na znalezienie produktów idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów w najkorzystniejszej cenie.

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od godziny 8 do 18.

Realizujemy wysyłki codziennie z naszego magazynu centralnego za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin!

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
ul. Podłęska 25
32-005 Niepołomice
Poland
NIP: 6792691789

Facebook Celkar Google Plus Celkar Celkar kanał Youtube


Tel: +48 12 312 90 10
Tel: +48 12 341 60 30
e-mail: info@vanking.pl