+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Lublin

Witamy na Lubelszczyźnie!

Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Lublin, Jest to obok Warszawy najdłużej działający oddział wikinga, który służy swoją pomocą już od 2016 roku. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Lublin

Oddział VanKing Lublin istnieje od 2016 roku ale w nowym miejscu czyli na ulicy Hutniczej 3 jest zlokalizowany od 2018 roku.

Nasz team to pięć dobrze zgranych ze sobą osób. Kierownikiem zespołu jest Artur Krawczyk, człowiek, który jest z nami od samego początku. Zaczynał jako doradca klienta, potem kierownik magazynu, a od dwóch lat kierownik całego oddziału. W branży motoryzacyjnej już prawie 25 lat!

Pozostała część zespołu to 4 osoby odpowiedzialne za handel oraz transport. Łukasz Esko to kolejny oddziałowy weteran, w teamie od samego początku. Zaczynał jako kierowca, a od 3 lat doradza naszym klientom. Damian Daniluk to można powiedzieć świeżak (bez kryptoreklamy znanej sieci). Mimo tego, że z oddziałem związany od półtora roku, posiada spore doświadczenie w branży moto. W VanKing piastuje stanowisko przedstawiciela handlowego.

Trasy dowozowe obsługiwane są przez 2 kierowców, Sylwestra Mroza i Michała Piskorskiego. Chłopaki znani są bardziej jako Łysy i Elo.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Lublin

Zapraszamy do naszego oddziału,  właśnie trwa rozbudowa magazynu, co pozwoli na zwiększenie jego kubatury o 50%. Jeśli nie posiadasz biznesu na terenie Lublina tylko w jego okolicach, nie ma problemu. Obecnie mamy 4 trasy dowozowe, które zasięgiem obejmują obszar 30 km wokół Lublina. Oczywiście prowadzimy także sprzedaż wysyłkową.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Warszawie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź. Jeśli nie jesteś naszym klientem możesz także skorzystać z promocji. Odwiedź nas lub zadzwoń, załóż konto klienta i odbierz prezent na start.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Białystok

Poznaj nasze oddziały – VanKing Białystok

Witamy na Podlasiu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Łódź

Poznaj nasze oddziały – VanKing Łódź

Witamy w Łodzi Busmanki i busmeni, zaczynamy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Niepołomice

Poznaj nasze oddziały – VanKing Niepołomice

Witamy w Małopolsce! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespoł...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.