+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Części do busów Kraków

Vanking Kraków

Części do busów Kraków

Busmenki i busmeni, poznajcie bliżej nasz oddział w Małopolsce, gdzie na pewno znajdziecie wszystkie części do samochodów dostawczych w Krakowie.

Nasz Team – Oddział VanKing Kraków

Nasz oddział zlokalizowany w Małopolsce istnieje dokładnie od stycznia 2017 roku. Wcześniej lokalizacja znana wszystkim krakowskim busiarzom pod inną nazwą.

Głównym sternikiem załogi jest Piotrek Muńko. Na busach zna się jak mało kto, ale to tylko czubek góry lodowej jego talentów. Prywatnie pasjonat historii. W firmie znany jako „jeden z dziesięciu”, jak możecie się domyślić startował w tym programie i został zwycięzcą odcinka. Miał też przyjemność zbić piątaka z panem Tadeuszem.

Pozostała część działu sprzedaży to weterani zawodu. Mirosław i Wiesław Raduszewscy (zbieżność nazwisk nie jest przypadkiem) w branży moto praktycznie od zawsze i rodzinnie. Ci panowie znają się doskonale na doborze części, a w dodatku zawsze miło z nimi podyskutować.

Wspomaga ich w sprawach magazynu i dostaw Krystian Panasiuk.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Części do busów Niepołomice

Czekamy w naszym oddziale,  bliskość położenia naszej hurtowni motoryzacyjnej w Krakowie względem centralnego magazynu, pozwala na ofertę wszystkich części od ręki. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Obecnie oddział obsługuje aż 4 trasy dowozowe, które wyjeżdżają 12 razy dziennie. Zwiększamy także systematycznie zakres działania naszego przedstawiciela w terenie.

Oddział Kraków obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, części do busów Kraków? Na pewno je mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Napisz do oddziału

    Zapisz się do newslettera
    i bądź na bieżąco

    Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.