+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Części do busów Tarnów

Vanking Tarnów

Części do busów Tarnów

Busmenki i busmeni, poznajcie bliżej nasz oddział w małopolsce, gdzie na pewno znajdziecie wszystkie części do samochodów dostawczych w Tarnowie.

Nasz Team – Oddział VanKing Tarnów

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Tarnowie istnieje od  2019 roku. Działa ona na zasadzie partnera VanKing. Postawiliśmy na takie rozwiązanie aby móc dostarczać Wam części do busów w odległych lokalizacjach od naszej głównej jednostki.

Szefem i właścicielem oddziału jest od samego początku Grzegorz Nowak. Związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat. Przed podjęciem współpracy z VanKing prowadził i nadal prowadzi sprzedaż części używanych do busów. Główną specjalizacją Grześka są blaszaki Iveco. Wystarczy jeden telefon a Grzesiek na pewno znajdzie i dobierze interesujące Was części.

Pozostała część zespołu to 3 osoby. Za sprzedaż odpowiadają Grzegorz Nowak i Michał Burnat. Grzesiek pełni również funkcję p.o. kierownika oddziału. Chłopaki stanowią bardzo zgrany team, który jest lubiany przez klientów oddziału.

Za magazyn i dostawy odpowiedzialny jest Kacper Woszczyna.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Części do busów Tarnów

Zapraszamy do naszego oddziału, dużym atutem naszej placówki jest jego lokalizacja. Blisko autostrady oraz składów budowlanych to miejsce gdzie często jeździcie swoimi busami.

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Tarnowie prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, części do busów Tarnów? Na pewno je mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Napisz do oddziału

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.