+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Kraków

Witamy w Małopolsce!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Kraków, nasze przedstawicielstwo w Małopolsce. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Kraków

Nasz oddział zlokalizowany w Małopolsce istnieje dokładnie od stycznia 2017 roku. Wcześniej lokalizacja znana wszystkim krakowskim busiarzom pod inną nazwą.

Głównym sternikiem załogi jest  Piotrek Muńko. Na busach zna się jak mało kto, ale to tylko czubek góry lodowej jego talentów. Prywatnie pasjonat historii. W firmie znany jako „jeden z dziesięciu”, jak możecie się domyślić startował w tym programie i został zwycięzcą odcinka. Miał też przyjemność zbić piątaka z panem Tadeuszem.

Pozostała część działu sprzedaży to weterani zawodu. Mirosław i Wiesław Raduszewscy (zbieżność nazwisk nie jest przypadkiem) w branży moto praktycznie od zawsze i rodzinnie. Ci panowie znają się doskonale na doborze części, a w dodatku zawsze miło z nimi podyskutować. Poza pasją do samochodów łączy ich zamiłowanie do zagranicznych wojaży i odkrywania nowych miejsc.

Wspomaga ich w sprawach magazynu i dostaw Krystian Panasiuk.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Kraków

Czekamy w naszym oddziale,  bliskość położenia naszej hurtowni motoryzacyjnej w Krakowie względem centralnego magazynu, pozwala na ofertę wszystkich części od ręki. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Obecnie oddział obsługuje aż 4 trasy dowozowe, które wyjeżdżają 12 razy dziennie. Zwiększamy także systematycznie zakres działania naszego przedstawiciela w terenie.

Oddział Kraków obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Rzeszowie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Szanowni Klienci, Cała załoga VanKing życzy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W związku ze świętami 26.12.2022 jest dniem wolnym od pracy. Wszystkie zamówienia złożone 23.12.2022 będą realizowane od 27.12.2022. Pozdrawiamy ciepło,&...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 07.02.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 07.02.2022

Kolejna porcja nowości w VanKing! Szczególnie polecamy Listwa żarówek Fiat Ducato 06> lewa i prawa oczywiście. Po wiele więcej zapraszamy pod zdjęcie z odpowiednim linkiem. Nowości tygodnia w VanKing – co tydzień zawsze w poniedziałek!
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Witamy na Pomorzu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.