+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Gorzów Wielkopolski

Witamy na ziemi lubuskiej!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Gorzów, nasze przedstawicielstwo w lubuskiem. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Gorzów

Nasz oddział zlokalizowany w lubuskiem istnieje od listopada 2018 roku.

Głównodowodzącym oddziałem jest Piotr Koryluk. Człowiek, który lubi mieć wszystko pod kontrolą i wyznaje prostą zasadę, jeśli chcesz zrobić coś dobrze, zrób to sam. Czyli jednym słowem, wiking w każdym calu.

Pozostała część załogi to Kacper Korzeń i Maks Bujakiewicz. Kacper łączy zadania sprzedawcy i magazyniera. Maks wspomaga działanie magazynu oraz odpowiada za rozwożenie towaru.

Obecnie oddział Vanking Gorzów jest najdalej wysuniętym na zachód przytułkiem naszej firmy ale w niedalekiej przyszłości, nasze przedstawicielstwa powstaną na całej ścianie zachodniej do samego Szczecina.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Gorzów

Czekamy w naszym oddziale,  obecnie nasz powierzchnia pozwala dostarczyć naszym klientom wszystkie potrzebne części do samochodów dostawczych. W razie problemów z nietypowymi częściami nasz oddział zaopatrywany jest nocnymi transportami.

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Rzeszowie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Tarnów

Poznaj nasze oddziały – VanKing Tarnów

Witamy w Małopolsce! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespoł...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Radom

Poznaj nasze oddziały – VanKing Radom

Witamy na Mazowszu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
VanKing Rally Team rozjeżdża Podlasie!

VanKing Rally Team rozjeżdża Podlasie!

VanKing to nie tylko koszykówka i bieganie ale też jak się okazuje sporty motorowe.Nasz team ze sklepu w Białymstoku bierze udział w wyścigach samochodowych.– Startujemy w klasie K2 – mówi Maciej Safaryn z teamu – planujemy wziąć udział we ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.