+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Pilzno

Witamy w Małopolsce!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Pilzno, nasze przedstawicielstwo w Małopolsce. Zobacz na mapie. Tym wpisem kończymy cykl o naszych placówkach handlowych w Polsce.

Nasz Team – Oddział VanKing Pilzno

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Pilznie istnieje od  2017 roku. Działa ona na zasadzie partnera VanKing. Postawiliśmy na takie rozwiązanie aby móc dostarczać Wam części do busów w odległych lokalizacjach od naszej głównej jednostki. Oddział zlokalizowany jest w okolicach Pilzna, w małej miejscowości Machowa.

Szefem i właścicielem oddziału jest od samego początku Grzegorz Nowak. Związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat. Przed podjęciem współpracy z VanKing prowadził i nadal prowadzi sprzedaż części używanych do busów. Główną specjalizacją Grześka są blaszaki Iveco. Wystarczy jeden telefon a Grzesiek na pewno znajdzie i dobierze interesujące Was części.

W sprzedaży wspomaga go Damian Paproch, doświadczony handlowiec doskonale znający się na częściach do busów. Damian to ekspert pierwsza klasa, potrafi dobrać odpowiednie części po kolorze nadwozia 🙂

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Pilzno

Zapraszamy do naszego oddziału, dużym atutem naszej placówki jest zlokalizowany na miejscu magazyn części używanych. Jeśli szukacie czegoś tańszego od oryginału a brakuje tego w zamiennikach, na pewno będzie na placu. Z drugiej strony, asortyment zamienników FAST oferuje ponad 7000 kodów części do busów, które posiadamy w ofercie.   

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Pilznie prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Oddział Pilzno obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Pilznie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Szanowni Klienci, Cała załoga VanKing życzy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W związku ze świętami 26.12.2022 jest dniem wolnym od pracy. Wszystkie zamówienia złożone 23.12.2022 będą realizowane od 27.12.2022. Pozdrawiamy ciepło,&...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.