+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Jak często wymieniamy części w dużych autach dostawczych?

Mamy ekscytującą wiadomość! Od kilku dni w serwisach MotoFaktor i TruckFocus możecie odnaleźć artykuły na temat najnowszego raportu przygotowanego przez naszą firmę. Raport zgłębia problematykę najczęściej psujących się części w busach. W dzisiejszym dynamicznym świecie motoryzacyjnym zrozumienie tego, które elementy wymagają szczególnej uwagi i konserwacji, jest kluczowe dla właściwej eksploatacji pojazdów dostawczych. Nasz raport stanowi wszechstronną analizę tego zagadnienia, biorąc pod uwagę różnorodne warunki eksploatacji oraz preferencje klientów.

Przygotowany przez nas materiał zawiera obszerny przegląd najczęściej psujących się części, uwzględniając zarówno części mechaniczne, jak i elementy wyposażenia wnętrza i nadwozia. Analiza oparta jest na solidnych danych oraz wiedzy specjalistów z branży motoryzacyjnej, co pozwala nam przedstawić kompleksowy obraz sytuacji.

Raport ten nie tylko identyfikuje najbardziej narażone na awarie części, ale także omawia preferencje klientów w zakresie stosowania oryginalnych części i zamienników. Jest to istotne źródło informacji dla właścicieli flot, firm kurierskich oraz wszystkich zainteresowanych efektywnym zarządzaniem flotą pojazdów dostawczych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią raportu i poświęconymi mu artykułami. Dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie, jakim obdarzacie naszą firmę. Poniżej odnośniki do artykułów:

https://truckfocus.pl/nowosci/74097/jakie-czesci-sa-najczesciej-wymieniane-w-dostawczakach

https://www.motofaktor.pl/jak-czesto-wymieniamy-czesci-w-dostawczakach/

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Warszawa

Poznaj nasze oddziały – VanKing Warszawa

Witamy w stolicy! Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 01.03.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 01.03.2022

Kolejny tydzień nowości w VanKing obfituje w wiele ciekawych pozycji. Zamki, ograniczniki i wiele wiele innych znajdziecie w przygotowanej specjalnie ulotce. W tym tygodniu części m.in. do Fiat Ducato, Citroen Berlingo, Renault Kangoo czy Mercedes Sprinter. Szczególnie polecamy ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.