+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Nasze wartości

YNGVILD – PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Niezależnie dążymy do celu jakim jest zwiększenie zysków firmy, dokładnie wiemy co trzeba zrobić żeby osiągnąć cele.

Waltheof – współpraca

Dzielimy się doświadczeniami i czerpiemy od innych, uczymy się od siebie i rozwiązujemy problemy nie zależnie do zajmowanego stanowiska.

ULFAR – UCZCIWOŚĆ

Przestrzegamy zasad fair play w biznesie i życiu prywatnym.

GRETTER – PASJA

Nasza praca to też nasza pasja. Do zadań podchodzimy z ogromnym entuzjazmem i oddajemy się im w 100%.

Aktualne oferty pracy

Znaleziono 0 pasujące oferty

Jakie benefity oferujemy:

Stabilną współpracę (szukamy TYLKO osób gotowych na długotrwałą współpracę)

Dołączenie do zgranej, wesołej paczki

Możliwość wpływu na rozwój firmy
– cenimy pomysły i otwartą komunikację

Onboarding dostosowany do Ciebie

Pracę hybrydową

Elastyczny czas pracy

Świetną, włoską kawę

Dostęp do benefitów

Dofinansowanie nauki języków

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Rozwój – Dostęp do firmowego
know how, ludzi otwartych
na dzielenie się wiedzą

Super miejsce pracy

Spotkania integracyjne

Brak dress code’u

Świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy

Świetną, włoską kawę

Wsparcie przełożonych
i współpracowników

NASZ PROCES REKRUTACJI

Analiza nadesłanych CV – życiorysów

Każde otrzymanie CV jest weryfikowane pod kątem kompetencji wymaganych na dane stanowisko. Nie przez „kogoś” z HR tylko przez Basię – naszą fantastyczną rekruterkę. Po takiej weryfikacji kontaktujemy się telefoniczne i krótko rozmawiamy o podstawowych kwestiach. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy Cię na około 50-minutową rozmowę online lub stacjonarnie w Firmie.

Rozmowa z Basią

Podczas rozmowy chcemy Cię lepiej poznać żebyśmy wiedzieli czy Twoje kompetencje oraz Twoja osobowość pasują do Vikingów. Jednocześnie przekażemy Ci wszelkie istotne informacje jak się u nas pracuje, przedstawiamy Ci nasze wartości i misję firmy. Jeżeli dane stanowisko będzie wymagało testów wiedzy lub osobowości – spokojnie, poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej. Na tym etapie dostaniesz informację, czy zapraszamy Cię na spotkanie z potencjalnym przełożonym czy też dziękujemy sobie za spędzony razem czas.

Spotkanie z Kierownikiem / Szefem

Będzie to najlepszy czas, żeby poznać się ze swoim potencjalnym przełożonym. Porozmawiać o zasadach współpracy i obowiązkach oraz poznać oczekiwania przełożonego.

Podczas rozmowy, Kierownik, będzie chciał sprawdzić Twoje kluczowe kompetencje.

W ramach tego etapu będziesz mógł/a poznać wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tego stanowiska.

Przedstawienie oferty

To jest ten moment, kiedy dzwonimy do Ciebie z informacją, że To Ty jesteś tym Wikingiem którego szukaliśmy. Przypominamy o  warunkach zatrudnienia oraz wynagrodzenia. Po akceptacji umawiamy się na spotkanie lub przesyłamy Ci dokumenty mailem – wszystkie potrzebne do zatrudnienia.

Witaj na pokładzie!

Od teraz jesteś członkiem naszej Ekipy.

Gdzie jeden za wszystkich a wszyscy za jednego! Będziemy pływać razem po wzburzonych morzach – razem i zawsze do celu.

Pracownicy o nas

8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował, mam nadzieję. 🙂 Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura – nie trzeba być „kimś” w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej.

Piotr Wawrzyński

Piotr Wawrzyński

W VanKingu panuje niezwykle pozytywna atmosfera, która sprawia, że każdy dzień pracy jest przyjemnością. Współpracownicy stają się także znajomymi, są to nie tylko profesjonaliści, ale także osoby bardzo pomocne i gotowe do udzielania wsparcia w każdej sytuacji. Co więcej, firma oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego – programy szkoleniowe pozwalające nie tylko na rozwijanie swoich umiejętności, ale także zdobywanie nowego doświadczenia. Firma umożliwia również na rozwój wewnątrz firmy poprzez zmianę stanowiska.

Patrycja Kalczyńska

Praca w VanKing to elastyczny czas pracy, samodzielność ale ze wsparciem zespołu oraz wsparciem przełożonego – to największe zalety pracy w Vanking. Po upływie prawie 5 lat pracy – mogę stwierdzić, że była to dobra decyzja. Cieszę się z dołączenia do Wikingów.

Łukasz Nabielec

Atmosfera urzeka już na rozmowie rekrutacyjnej. Największym atutem tej firmy są ludzie, którzy są przyjaźni, otwarci i pozytywnie nastawieni tak naprawdę do wszystkiego i wszystkich. Warunki pracy są bardzo elastyczne – wolisz pracować z domu? Nie ma problemu! Tutaj zwraca się uwagę na potrzeby pracownika. Osobiście lubię przychodzić do biura, nie wyobrażam sobie pracować z dala od ekipy, która tworzy VanKing. Doceniam swobodę w działaniu, mogę działać samodzielnie na własnych zasadach. Firma docenia nowe pomysły, którymi możemy się dzielić! Na każdym kroku mamy powtarzane, że nowe pomysły są mile widziane.

Szymon Rutz

Lubię VanKinga ze względu na atmosferę jaka tu panuje. Przygoda z VanKingiem zaczęła się od tego, że znalazłem w Internecie ogłoszenie napisane inaczej niż wszystkie – bardziej na luzie. Stwierdziłem, że skoro tak napisane jest ogłoszenie, to w tej firmie nie mogą pracować nudni, sztywni ludzie. I się nie zawiodłem.

Jarosław Bober

Dział HR

Barbara Budzowska

Barbara Budzowska

Starszy Specjalista ds. HR

Anna Obudzińska

Anna Obudzińska

HR Business Partner

Agnieszka Wandas

Agnieszka Wandas

Młodszy Specjalista ds. HR

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.