+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Nasze wartości

YNGVILD – PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Niezależnie dążymy do celu jakim jest zwiększenie zysków firmy, dokładnie wiemy co trzeba zrobić żeby osiągnąć cele.

Waltheof – współpraca

Dzielimy się doświadczeniami i czerpiemy od innych, uczymy się od siebie i rozwiązujemy problemy nie zależnie do zajmowanego stanowiska.

ULFAR – UCZCIWOŚĆ

Przestrzegamy zasad fair play w biznesie i życiu prywatnym.

GRETTER – PASJA

Nasza praca to też nasza pasja. Do zadań podchodzimy z ogromnym entuzjazmem i oddajemy się im w 100%.

Aktualne oferty pracy

Znaleziono 0 pasujące oferty

Jakie benefity oferujemy:

Stabilną współpracę (poszukujemy
TYLKO osób gotowych na
długotrwałą współpracę)

Dołączenie do zgranej, wesołej paczki

Super miejsce pracy

Świetną, niekorporacyjną
atmosferę pracy

Wsparcie przełożonych
i współpracowników

Pracę zdalną lub przytulne biurko – jak Ci wygodniej

Elastyczne godziny pracy

Onboarding dostosowany do Ciebie

Możliwość wpływu na rozwój firmy
– cenimy pomysły i otwartą komunikację

Rozwój – Dostęp do firmowego
know how, ludzi otwartych
na dzielenie się wiedzą

Świetną, włoską kawę

NASZ PROCES REKRUTACJI

Analiza nadesłanych CV – życiorysów

Każde otrzymanie CV jest weryfikowane pod kątem kompetencji wymaganych na dane stanowisko. Nie przez „kogoś” z HR tylko przez Basię – naszą fantastyczną rekruterkę. Po takiej weryfikacji kontaktujemy się telefoniczne i krótko rozmawiamy o podstawowych kwestiach. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy Cię na około 50-minutową rozmowę online lub stacjonarnie w Firmie.

Rozmowa z Basią

Podczas rozmowy chcemy Cię lepiej poznać żebyśmy wiedzieli czy Twoje kompetencje oraz Twoja osobowość pasują do Vikingów. Jednocześnie przekażemy Ci wszelkie istotne informacje jak się u nas pracuje, przedstawiamy Ci nasze wartości i misję firmy. Jeżeli dane stanowisko będzie wymagało testów wiedzy lub osobowości – spokojnie, poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej. Na tym etapie dostaniesz informację, czy zapraszamy Cię na spotkanie z potencjalnym przełożonym czy też dziękujemy sobie za spędzony razem czas.

Spotkanie z Kierownikiem / Szefem

Będzie to najlepszy czas, żeby poznać się ze swoim potencjalnym przełożonym. Porozmawiać o zasadach współpracy i obowiązkach oraz poznać oczekiwania przełożonego.

Podczas rozmowy, Kierownik, będzie chciał sprawdzić Twoje kluczowe kompetencje.

W ramach tego etapu będziesz mógł/a poznać wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tego stanowiska.

Przedstawienie oferty

To jest ten moment, kiedy dzwonimy do Ciebie z informacją, że To Ty jesteś tym Wikingiem którego szukaliśmy. Przypominamy o  warunkach zatrudnienia oraz wynagrodzenia. Po akceptacji umawiamy się na spotkanie lub przesyłamy Ci dokumenty mailem – wszystkie potrzebne do zatrudnienia.

Witaj na pokładzie!

Od teraz jesteś członkiem naszej Ekipy.

Gdzie jeden za wszystkich a wszyscy za jednego! Będziemy pływać razem po wzburzonych morzach – razem i zawsze do celu.

Pracownicy o nas

8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował, mam nadzieję. 🙂 Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura – nie trzeba być “kimś” w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej.

Piotr Wawrzyński

Piotr Wawrzyński

2 lata temu przypadkiem moje losy skrzyżowały się z VanKing. Współpracowaliśmy od czasu do czasu i im lepiej poznawałam firmę, tym bardziej byłam przekonana, że chcę być jej częścią. Taka atmosfera to zdecydowanie coś wyjątkowego. Ludzie są fantastyczni a wzajemne wsparcie i współpraca są czymś naturalnym. Firma daje dużą swobodę działania i elastyczność. Kierownictwo stawia na efekt a nie na sztywne reguły, co mi bardzo pasuje.

Ariadna Leśniewska

Praca w VanKing daje wiele swobody w działaniu oraz wsparcia od przełożonych. Pracujemy efektywnie i mobilizujemy siebie wzajemnie. To naprawdę ważne dla mnie, kiedy wiem, że moja praca jest szanowana przez pozostałych.

Łukasz Nabielec

Mam tutaj wielu kolegów i koleżanek których zwyczajnie lubię i dobrze czuję się w ich towarzystwie, zarówno w pracy jak i podczas spotkań prywatnych. Zaangażowanie, determinacja, chęć rozwoju a do tego niebanalne poczucie humoru sprawiają, że do pracy idzie się z przyjemnością. Firma mocno się rozwija stawiając przed nami ciągłe wyzwania. Nie ma miejsca na nudę i ciężko jest wpaść w rutynę. Dodatkowo pracując tutaj mam cały czas poczucie, że za sukcesem stoi synergia pracowników a nie jednostki.

Marcin Dudek

Dział HR

Ariadna Leśniewska

Ariadna Leśniewska

Dyrektor HR

Barbara Szostak

Barbara Szostak

Specjalista ds. HR

Anna Obudzińska

Anna Obudzińska

HR Business Partner

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.