VanKing Celkar Group Sp z o.o. specjalizuje się w dystrybucji i produkcji części do samochodów dostawczych. Obecnie firma posiada jedną z najszerszych ofert części do busów na rynku nieustannie poszerzając portfolio. W sprzedaży znajdują się również części do samochodów osobowych ale nie są one głównym biznesem spółki.

Firma rozwija mocno działalność handlową w Polsce i za granicami kraju. Sprzedaż części odbywa się za pośrednictwem działu sprzedaży hurtowej oraz oddziałów detalicznych. Posiadamy sieć 19 oddziałów detalicznych na terenie Polski nieustannie poszerzając ich liczbę. Sieć budowana jest na zasadzie oddziałów własnych, franczyzowych oraz punktów partnerskich. Jeśli interesuje Państwa możliwość podjęcia współpracy wystarczy kliknąć franczyza lub punkt partnerski.

Sieć oddziałów zagranicznych powstaje od niedawna. Do tej pory posiadamy oddziały handlowe na Łotwie i w Rosji, gdzie znajduje się też magazyn. W kolejnych miesiącach planujemy otwarcie kolejnych placówek w Europie środkowej. Sprzedaż eksportowa jest ważną częścią naszego biznesu i stanowi około 45% całego obrotu firmy.

Aktualnie VanKing sprzedaje do ponad 30 krajów nie tylko w Europie. Wysoka jakość obsługi klienta oraz wykwalifikowany dział handlowy posługujący się 13 językami obcymi, pozwala nam nawiązać kontakty handlowe na całym globie.

W ostatnich latach obroty spółki rosną o około 30% rok do roku. W 2019 planowany obrót ma osiągnąć próg 125 mln PLN. Sukcesy firmy doceniane są poprzez uznane nagrody, m in. Diamenty Forbes, Gazele Biznesu, Skrzydła Biznesu.

Firma co roku bierze też udział w największych i najbardziej uznanych targach motoryzacyjnych na świecie m.in. Frankfurt, Bolonia, Paryż, Kijów, Moskwa. Plany rozwoju firmy związane są także ze znaczną rozbudową centrum logistycznego, które z obecnych 4000 m2 ma zwiększyć swoją powierzchnie do około 12 000 m2.

 

 

SKŁAD ZARZĄDU:

Jakub Sierzchała
Prezes Zarządu
Rafał Bieda
Wiceprezes
Amadeusz Bałazy
Wiceprezes
Andrzej Celban
Wiceprezes
Maciej Madej
Wiceprezes

Bądź na bieżąco!