+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Bydgoszcz

Witamy na Kujawach!

Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie.

Do drugiego artykułu o naszych placówkach wybraliśmy oddział VanKing Bydgoszcz, który może być znany klientom już od 2017 roku. Jednak w 2019 postawiliśmy na bezpośrednie zarządzanie oddziałem i zrezygnowaliśmy z franczyzy. Obecnie oddział znajduje się na ul. Równej 1 i mocno zmienia swoje oblicze.

Nasz Team – Oddział Vanking Bydgoszcz

Bydgoskiej placówce szefuje niepodzielnie Piotr Martek. Człowiek orkiestra, pasjonat motoryzacyjny, a także handlowiec, którego nasi klienci z Kujaw znają z częstych wizyt. Jeśli macie jakikolwiek problem z doborem części, on go rozwiąże. W handlu od ponad 20 lat!

Pozostała część zespołu to 4 osoby. Mirela Szpekcińska wnosi powiew świeżości w jakże zmaskulinizowaną branżę. Niech Was nie zwiodą złote włosy i piękny uśmiech. Ta Pani wie wszystko o busach i potrafi zagiąć nie jednego specjalistę.

Dwa Maćki (nie Michały) Gorzycki i Biegun to męska część naszej obsługi klienta na miejscu. Panowie dobrze znają rynek bydgoski a doświadczenie zdobywali w dużych firmach moto. Czy telefonicznie, czy w kontakcie na miejscu, wszystko załatwią fachowo i szybko.

Osoba, która dba o Wasze dostawy to Radek Muszyński, pakuje i dowozi towar na miejsce, zawsze o czasie.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Bydgoszcz

Zapraszamy do naszego oddziału,  w tej chwili powiększamy naszą powierzchnię magazynową o 50%. Już niedługo, bo od początku kwietnia, będziemy mieć dużo więcej towaru na miejscu. Od stycznia udało nam się dodać 700 nowych indeksów dostępnych od ręki.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Bydgoszczy? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Zobacz też:

Aktualne nowości

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 30.08.2022

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 30.08.2022

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! Zapraszamy jak zawsze do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszych specjalistów. W tym tygodniu szczególnie polecamy takie nowości jak: AMORTYZATOR OLEJOWY PRZÓD IVECO DAILY 14> L/P ZDERZAK PRZÓD ŚRODEK FIAT ...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 21.02.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 21.02.2022

Kolejny tydzień nowości w VanKing obfituje w wiele ciekawych pozycji. Listwy zewnętrzne, wsporniki zderzaka, narożniki czyli sporo nadwozia! Oprócz tego ciekawe pozycje rur chłodzenia i powietrza. W tym tygodniu części m.in. do Fiat Ducato, Citroen ...
Czytaj dalej
Nowości w VanKing! 24.02.20

Nowości w VanKing! 24.02.20

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami na kolejny tydzień. Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem na zdjęciu lub u Naszych konsultantów telefonicznie bądź mailowo.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.