+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Znaleziono 0 pasujące oferty

Jakie benefity oferujemy:

Profesjonalny onboarding

Dołączenie do zgranej, wesołej paczki

Stabilną współpracę (poszukujemy
TYLKO osób gotowych na
długotrwałą współpracę)

Wsparcie przełożonych
i współpracowników

Rozwój – Dostęp do firmowego
know how, ludzi otwartych
na dzielenie się wiedzą

Możliwość wpływu na rozwój firmy
– cenimy pomysły i otwartą komunikację

Pracę zdalną lub przytulne biurko – jak Ci wygodniej

Świetną, niekorporacyjną
atmosferę pracy

Elastyczne godziny pracy

Świetną, włoską kawę

Super miejsce pracy

NASZ PROCES REKRUTACJI

Przesłanie CV (czytamy każde)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Non at mattis est augue sapien dictum est. Gravida vitae morbi mi sed et dolor.

Rozmowa telefoniczna

(ok. 1-15min rozmowy wstępnej) consectetur adipiscing elit. Non at mattis est augue sapien dictum est. Gravida vitae morbi mi sed et dolor.

Rozmowa rekrutacyjna

online lub osobista (ok. 1h chcemy Cię lepiej poznać) adipiscing elit. Non at mattis est augue sapien dictum est.

Zadanie dodatkowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Non at mattis est augue sapien dictum est. Gravida vitae morbi mi sed et dolor.

Rozmowa online z zarządem

Lub derektorem działu (40min) – określenie końcowych warunkow. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Witamy na pokładzie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Non at mattis est augue sapien dictum est. Gravida vitae morbi mi sed et dolor.

Pracownicy o nas

8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował mam nadzieję 🙂 Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura – nie trzeba być „kimś” w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej i nikt nie będzie się za to 8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował mam nadzieję 🙂 Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura – nie trzeba być „kimś” w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej i nikt nie będzie się za to

Piotr Wawrzyński

2 lata temu przypadkiem moje losy skrzyżowały się z VanKing. Współpracowaliśmy od czasu do czasu i im lepiej poznawałam firmę, tym bardziej byłam przekonana, że chcę być jej częścią. Taka atmosfera to zdecydowanie coś wyjątkowego. Ludzie są fantastyczni a wzajemne wsparcie i współpraca są czymś naturalnym. Firma daje dużą swobodę działania i elastyczność. Kierownictwo stawia na efekt a nie na sztywne reguły, co mi bardzo pasuje.

Ariadna Leśniewska

Praca w VanKing daje wiele swobody w działaniu oraz wsparcia od przełożonych. Pracujemy efektywnie i mobilizujemy siebie wzajemnie. To naprawdę ważne dla mnie, kiedy wiem, że moja praca jest szanowana przez pozostałych.

Łukasz Nabielec

Nasi Rekruterzy

Barbara Budzowska

Barbara Budzowska

Specjalista ds. HR

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.