+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Delegacja FAST na Ricambisti Day!

🚗🛠️ Nasz zespół uczestniczył w Ricambisti Day, zorganizowanym we Włoszech przez Notiziario Motoristico!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego ekscytującego wydarzenia i to jako jeden ze sponsorów! Dzięki temu przyczyniliśmy się do wspierania branży motoryzacyjnej i promowania współpracy między profesjonalistami.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi przedstawicielami: Giuseppe Manente i Damianem Kłyżem, którzy byli obecni na miejscu, aby omówić z zainteresowanymi naszą ofertę, podzielić się wskazówkami i nawiązywać kontakty biznesowe.

Ricambisti Day było naprawdę fantastycznym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów motoryzacji i profesjonalistów z branży z całej Europy. Pełna entuzjazmu i pozytywnej energii atmosfera sprawiła, że każda chwila była niezapomniana dla naszych reprezentantów. Możliwość spotkania się z innymi entuzjastami, dzielenia się wiedzą oraz nawiązywania nowych kontaktów jak zawsze stanowiła powód do radości dla naszej firmy. Wydarzenie zapamiętaliśmy jako doskonałą okazję do poszerzenia horyzontów, czerpania inspiracji i wspólnej celebracji pasji do motoryzacji. Mamy nadzieję, że dotrzemy tam również w przyszłym roku!

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 04.05.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 04.05.2022

Kolejny tydzień nowości w VanKing obfituje w wiele ciekawych pozycji. Rury chłodzenia, koła pasowe, nakładki na lusterka i wiele wiele innych znajdziecie w przygotowanej specjalnie ulotce. Polecamy szczególnie: Zestawy uszczelek Turbiny Renault Master 98>, Uszczelka Renault Master 10&...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 14.02.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 14.02.2022

Vanking z nowym asortymentem do mniejszych samochodów dostawczych! Cotygodniowy cykl nowości obfituje w części do samochodów dostawczych m. in. Citroen Berlingo, Volkswagen Caddy, Dacia Dokker, Renault Kangoo. Na wyróżnienie zasługuje FT90948 – KLAPKA WLEWU PALIWA FIAT DUCATO 14&...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.