+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Wiking Pomaga!

W związku z wojną u naszych sąsiadów, podjęliśmy decyzję o pomocy naszym pracownikom, współpracownikom i ich rodzinom z terenów Ukrainy. 

Naszym celem jest pomoc w ich relokacji na teren Polski. Wsparcie obejmuje transport, zakwaterowanie, pracę w naszej centrali i pośrednictwo w poszukiwaniu pracy dla ich rodzin oraz pomoc finansową.  

Celujemy w długofalową pomoc mająca na celu zapewnienie stabilności i powrotu do „normalności”. W chwili obecnej udało nam się sprowadzić już 3 rodziny. 

Informujemy również, że w związku z sytuacją ekonomiczną i polityczną, zawiesiliśmyy działalność handlową w Rosji i na Białorusi.  

Aktualne nowości

Dziurawe drogi

Dziurawe drogi

Jeździmy codziennie po różnych nawierzchniach, a wiosna odsłoniła sporo niedoróbek i zaczyna się sezon na uszkodzone zawieszenie lub przebicia opon. Dziurawe drogi to zmora branży transportowej w Polsce. Dziurawe drogi – kto powinien zapłacić odszkodowanie Trasy ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Bydgoszcz

Poznaj nasze oddziały – VanKing Bydgoszcz

Witamy na Kujawach! Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.