+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Drugi sezon Bus Kanału za nami

2 sezon bus kanału dobiegł końca, podsumowanie drugiego sezonu
Drugi sezon Bus Kanału za nami

Drugi sezon Bus kanału wałsnie dobiegł końca, a zaczęło się niewinnie, 7 kwietnia 2022 wyszedł pierwszy odcinek, wymienialiśmy wtedy filtr powietrza w Fiacie Ducato.

WYMIANA FILTRA POWIETRZA

Koledzy w firmie, który siedzą w branży od przynajmniej kilkunastu lat, byli delikatnie mówiąc lekko rozbawieni. No bo jak to jest, robimy film o czymś tak oczywistym i banalnym jak wymiana filtra. Kilka śrubek, podmiana filtra na nowy i jazda. A jednak, film bardzo dobrze się odtwarza, a kolejne wymiany np. filtra kabinowego to już ponad 60 000  wyświetleń. To przekonało nas w stu procentach, że jednak warto pokazywać, nawet z pozoru banalne rzeczy.

WYMIANA FILTRA KABINOWEGO

Drugi sezon Bus Kanału za nami – sukcesy?

Drugi sezon to już nieco większa pewność z naszej strony. Do samej części serwisowej, włączyliśmy też filmy bardziej poradnikowo – testowe oraz wywiad. Postanowiliśmy odwiedzić naszego klienta, dostawcę i znajomego. Wizyta w Browarze Kazimierz pokazuje nam jak działają Kraftowe browary w Polsce, a dzięki uprzejmości Krzyśka (właściciela browaru) oraz jego syna, dostajemy skompresowaną wiedzę na temat historii i powstawania piwa. Poza tym nie trzeba dodawać że był to jeden z najsmaczniejszych odcinków.

Najbardziej popularne odcinki drugiego sezonu to te poświęcone wymianie światła obrysowego i kierunkowskazu lusterka w Renault Master, które osiągnęły kolejno 38 i 26 tysięcy wyświetleń. Koniec drugiego sezonu to także osiągnięcie 1 miliona wyświetleń! Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest przez Was doceniana.

Drugi sezon Bus kanału za nami! W chwili obecnej, jesteśmy już po pierwszych dniach zdjęciowych do nowych odcinków. Od lutego ruszamy z III sezonem i liczymy na Waszą aktywność. Każdy sub jest dla nas motywacją do dalszego działania.

ZOBACZ TEŻ:

Twardy pedał hamulca

Aktualne nowości

Przygotuj busa na zimę VOL.3

Przygotuj busa na zimę VOL.3

Czołem Busmenki i Busmeni, w ostatnich dwóch wpisach eksploatujemy temat przedzimowego przeglądu naszego blaszaka. Były już m.in. płyny, świece, podwozie, hamulce i światła. Dzisiaj część trzecia, w której skupimy się na filtrach, prądzie ...
Czytaj dalej
ZA TO MOŻESZ DOSTAĆ MANDAT!

ZA TO MOŻESZ DOSTAĆ MANDAT!

Sprawdź, za co możesz dostać mandat, a w jakich sytuacjach uda Ci się go uniknąć! Szybka przypominajka o ograniczeniach prędkości i pierwszeństwie pieszych.
Czytaj dalej
Dlaczego akumulator nie lubi zimy

Dlaczego akumulator nie lubi zimy

Zima, zima, mróz i śnieg. Błoto, sól i wilgoć. Nasz samochód nie ma łatwego życia, a nasz akumulator jest w tym okresie na granicy wydolności. Oprócz niskich temperatur to często nasze zaniedbania powodują niepotrzebne niespodzianki.&...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.