+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Drugi sezon Bus Kanału za nami

2 sezon bus kanału dobiegł końca, podsumowanie drugiego sezonu
Drugi sezon Bus Kanału za nami

Drugi sezon Bus kanału wałsnie dobiegł końca, a zaczęło się niewinnie, 7 kwietnia 2022 wyszedł pierwszy odcinek, wymienialiśmy wtedy filtr powietrza w Fiacie Ducato.

WYMIANA FILTRA POWIETRZA

Koledzy w firmie, który siedzą w branży od przynajmniej kilkunastu lat, byli delikatnie mówiąc lekko rozbawieni. No bo jak to jest, robimy film o czymś tak oczywistym i banalnym jak wymiana filtra. Kilka śrubek, podmiana filtra na nowy i jazda. A jednak, film bardzo dobrze się odtwarza, a kolejne wymiany np. filtra kabinowego to już ponad 60 000  wyświetleń. To przekonało nas w stu procentach, że jednak warto pokazywać, nawet z pozoru banalne rzeczy.

WYMIANA FILTRA KABINOWEGO

Drugi sezon Bus Kanału za nami – sukcesy?

Drugi sezon to już nieco większa pewność z naszej strony. Do samej części serwisowej, włączyliśmy też filmy bardziej poradnikowo – testowe oraz wywiad. Postanowiliśmy odwiedzić naszego klienta, dostawcę i znajomego. Wizyta w Browarze Kazimierz pokazuje nam jak działają Kraftowe browary w Polsce, a dzięki uprzejmości Krzyśka (właściciela browaru) oraz jego syna, dostajemy skompresowaną wiedzę na temat historii i powstawania piwa. Poza tym nie trzeba dodawać że był to jeden z najsmaczniejszych odcinków.

Najbardziej popularne odcinki drugiego sezonu to te poświęcone wymianie światła obrysowego i kierunkowskazu lusterka w Renault Master, które osiągnęły kolejno 38 i 26 tysięcy wyświetleń. Koniec drugiego sezonu to także osiągnięcie 1 miliona wyświetleń! Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest przez Was doceniana.

Drugi sezon Bus kanału za nami! W chwili obecnej, jesteśmy już po pierwszych dniach zdjęciowych do nowych odcinków. Od lutego ruszamy z III sezonem i liczymy na Waszą aktywność. Każdy sub jest dla nas motywacją do dalszego działania.

ZOBACZ TEŻ:

Twardy pedał hamulca

Aktualne nowości

Co powoduje wysokie spalanie w busie?

Co powoduje wysokie spalanie w busie?

Wysokie spalanie w busie może mieć różne przyczyny. Możemy wstępnie podzielić je na stricte mechaniczne, związanie ze stanem podzespołów w naszym samochodzie, ale także te związane ze stylem naszej jazdy. Co w takim razie ...
Czytaj dalej
Bus Kanał wjeżdża na pełnej!

Bus Kanał wjeżdża na pełnej!

Cześć Busmenki i Busmeni. Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszej nowej produkcji. Bus Kanał to miejsce, gdzie każdy, kto szuka porad dotyczących napraw busa, znajdzie coś dla siebie. Za pośrednictwem YouTube będziecie mogli co tydzień obejrzeć nowy film zwią...
Czytaj dalej
Twardy pedał hamulca? Uważaj na siebie! 

Twardy pedał hamulca? Uważaj na siebie! 

Twardy pedał hamulca może być niebezpieczny. Jeśli poczujesz, że wchodzi w podłogę ciężej, niż zwykle, nie wolno Ci “olać” tematu. Oznacza on zmniejszenie skuteczności hamowania, a przekonasz się o tym w najmniej odpowiednim momencie. Zatem co z ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.