+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Bus Kanał wjeżdża na pełnej!

Cześć Busmenki i Busmeni. Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszej nowej produkcji. Bus Kanał to miejsce, gdzie każdy, kto szuka porad dotyczących napraw busa, znajdzie coś dla siebie. Za pośrednictwem YouTube będziecie mogli co tydzień obejrzeć nowy film związany z prostymi naprawami, które każdy może wykonać na własnym podwórku lub na wynajętym podnośniku. Już teraz polub nasz kanał i wciśnij dzwoneczek, pierwszy odcinek już w drodze.

Bus Kanał – ciekawe naprawy i testy

W cotygodniowym cyklu każdy znajdzie coś dla siebie. Wymiana klocków i tarcz, jak założyć filtr kabinowy to tylko niektóre z tematów. Wszystko w prostej i przystępnej formie. Celowo, postawiliśmy na luźną atmosferę i dobrą zabawę.

Każdy film ma na celu pokazać jak szybko i łatwo można naprawić swojego busa. W pierwszym sezonie głównym bohaterem jest Fiat Ducato po 2014 roku w wersji MAXI z silnikiem 2,3 m-jet. Sam program prowadzony jest przez Tomka, który jako laik próbuje zrozumieć i przekazać jak wykonać czynności serwisowe. Natomiast ekspertem jest mechanik Zbyszek.

– Postawiliśmy na człowieka z długoletnim doświadczeniem w zawodzie – mówi prowadzący Bus Kanał – Ja pełnie rolę jedynie asystenta, który czasem musi przetłumaczyć pewne słowa na język użytkownika. Oczywiście, pokażemy też, że człowiek z ulicy także potrafi sam coś wymienić. W kilku odcinkach ja też będę operował narzędziami i pobrudzę sobie ręce. W pierwszym sezonie zostanie wyemitowanych 12 odcinków.

Nagrania do kolejnego sezonu ruszają już wkrótce. Czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wrzucajcie tematy, które chcielibyście, żeby pojawiły się na Bus Kanale. Kontent i zakres filmów, ma być ułatwieniem i pomocą dla ludzi, którzy użytkują busy. Dlatego czekamy na Wasze komentarze pod filmami oraz na naszych socialach.

Już teraz zasubskrybuj Bus Kanał tutaj

Wszystkie dostępne w filmach części znajdziesz tutaj

Bądź na bieżąco w wydarzeniami, polub nas na Facebooku

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 14.12.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 14.12.2021

Drodzy klienci – porcja nowości już na Was czeka! Sprawdźcie koniecznie najnowsze pozycje w naszej ofercie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i handlowców.
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 04.10.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 04.10.2021

Drodzy klienci – porcja nowości już na Was czeka! Sprawdźcie koniecznie najnowsze pozycje w grupach zacisków, zaworów egr i wielu innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i ...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 30.08.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 30.08.2021

To już ostatnie wakacyjne nowości w VanKing! Przewody paliwowe, rury chłodzenia, filtry kabinowe oraz kilka innych ciekawych pozycji czeka na Was. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i handlowcó...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.