+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Tarnów

Witamy w Małopolsce!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Tarnów, nasze przedstawicielstwo na Podkarpaciu. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Tarnów

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Tarnowie istnieje od  2019 roku i działa na zasadzie partnera VanKing. Postawiliśmy na takie rozwiązanie aby móc dostarczać Wam części do busów w odległych lokalizacjach od naszej głównej jednostki.

Szefem i właścicielem oddziału jest od samego początku Grzegorz Nowak. Związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat. Przed podjęciem współpracy z VanKing prowadził i nadal prowadzi sprzedaż części używanych do busów. Główną specjalizacją Grześka są blaszaki Iveco. Wystarczy jeden telefon a Grzesiek na pewno znajdzie i dobierze interesujące Was części. Grzesiek to tez człowiek, który pomoże Wam w sytuacja trudnych i zawsze znajdzie dobre rozwiązanie.

Pozostała część zespołu to 3 osoby. Za sprzedaż odpowiadają Grzegorz Nowak i Michał Burnat. Grzesiek pełni również funkcję p.o. kierownika oddziału. Chłopaki stanowią bardzo zgrany team, który jest lubiany przez klientów oddziału.

Za magazyn i dostawy odpowiedzialny jest Kacper Woszczyna.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Tarnów

Zapraszamy do naszego oddziału, dużym atutem naszej placówki jest jego lokalizacja. Blisko autostrady oraz składów budowlanych to miejsce gdzie często jeździcie swoimi busami i załatwiacie codziennie sprawy.

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Tarnowie prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Tarnowie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Łódź

Poznaj nasze oddziały – VanKing Łódź

Witamy w Łodzi Busmanki i busmeni, zaczynamy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Toruń

Poznaj nasze oddziały – VanKing Toruń

Witamy na Kujawach! Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.