+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Warszawa

Witamy w stolicy!

Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu oddział VanKing Warszawa, Jeden z najdłużej działających oddziałów wikinga, który służy swoją pomocą już od 2016 roku. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Warszawa

Od samego początku niepodzielnie oddziałowi w “stolycy” szefuje Krzysiek Jurek. 20 lat w branży, chodząca encyklopedia i katalog części do większości busów. Poznacie go po czapeczce, z którą się nie rozstaje. Części dobiera nawet bez VINu, wystarczy podać rocznik oraz kolor samochodu.

Pozostała część zespołu to 3 osoby odpowiedzialne za handel oraz 3 kierowców.

Artur Szwed jest naszym handlowcem w terenie i często odwiedza naszych klientów. Wojtek Góralewski i Michał Osek zawsze na miejscu, gotowi i zwarci. Dobierają części z zamkniętymi oczami.

Trasy dowozowe obsługiwane są przez 3 kierowców, wszystko po to, żeby być u naszych klientów z towarem wtedy, kiedy jest potrzebny.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Warszawa

Zapraszamy do naszego oddziału,  na miejscu mamy magazyn o powierzchni 250 m2, co pozwala na utrzymywanie stanu części do najbardziej popularnych busów dostępnych od ręki. Jeśli posiadacie bardziej nietypowe autko, nie ma problemu. Części będą dostępne najpóźniej w następny dniu.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Warszawie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź. Jeśli nie jesteś naszym klientem możesz także skorzystać z promocji. Odwiedź nas lub zadzwoń, załóż konto klienta i odbierz prezent na start.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości w Vanking! 25.05.2020

Nowości w Vanking! 25.05.2020

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami na kolejny tydzień. Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem klikając w zdjęcie lub u Naszych konsultantów telefonicznie bądź mailowo.
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w Vanking!

Nowości tygodnia w Vanking!

Zapraszamy do kolejnej porcji nowości w naszym asortymencie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u sprzedawców i handlowców. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Środki ostrożności w związku z wirusem COVID-19

Środki ostrożności w związku z wirusem COVID-19

Szanowni Państwo, W związku z rosnącą ilością wykrytych przypadków koronawirusa w Polsce firma VanKing Celkar Group wdrożyła szereg rozwiązań mających na celu zminimalizowanie ryzyka. Wszelkie działania operacyjne firmy przebiegają jak dotychczas bez ż...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.