+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Toruń

Witamy na Kujawach!

Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Toruń, Jest to nasz drugi oddział na Kujawach, który istnie już 5 lat. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Toruń

Chociaż oddział na Kujawach istnieje już od 2017 roku, w nowej lokalizacji jesteśmy od 3 lat.

Głównodowodzącym oddziałem jest dzielny wiking, Wojtek Nowosielski. Prywatnie pasjonat kulturystyki, który bierze udział w zawodach. Zawodowo, od 2006 w branży moto, katalog części ma w bicepsie. Posiada też doświadczenie w prowadzeniu firmy dystrybucyjnej i zarządzaniu flotą. Można powiedzieć, że zna też biznes klienta od podszewki.

Grzegorz Soczewiński to nasz specjalista ds. sprzedaży, 4 lata doświadczenia w pracy z częściami. Wcześniej doświadczenie zdobywał jako mechanik wózków widłowych. Drugi sprzedawca, to Adam Piekarski, od 7 lat zajmuje się sprzedażą części, katalog większości busów trzyma w głowie.

Arek Kusz dba o dostawy towaru, w drużynie wikingów od roku, wcześniej także zajmował się dystrybucją i zaopatrzeniem.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Toruń

Zapraszamy do naszego oddziału,  obecnie posiadamy około 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, co pozwala nam na dostępność większości części do busów i dostawczaków od ręki. Oczywiście prowadzimy także sprzedaż wysyłkową.

Oddział Toruń obsługuje klientów z Torunia i Włocławka, dotyczy to także okolic tych miast. Nasi klienci to głównie warsztaty, przedsiębiorcy indywidualni a także floty i kurierzy.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Toruniu? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 07.02.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 07.02.2022

Kolejna porcja nowości w VanKing! Szczególnie polecamy Listwa żarówek Fiat Ducato 06> lewa i prawa oczywiście. Po wiele więcej zapraszamy pod zdjęcie z odpowiednim linkiem. Nowości tygodnia w VanKing – co tydzień zawsze w poniedziałek!
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 19.07.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 19.07.2021

Za oknem wciąż gorąco, tak jak w naszym asortymencie. Aby nieco schłodzić klimat, wiking przygotował coś specjalnego. Zobacz: sprężarkę klimatyzacji do Fiata Doblo, a także rury chłodzenia do Forda Transita i Renault Kangoo. Warto również zwró...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.