+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Giełda transportowa: nowoczesna logistyka

Transport to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów usługowych. Wymaga zastosowania innowacyjnych, a jednocześnie prostych rozwiązań, które przyczynią się do wzrostu konkurencyjności firm na rynku. Czym jest giełda transportowa i jaki potencjał w niej drzemie?

Giełda transportowa – wirtualna platforma dla każdego

Dzięki platformie jaką jest giełda transportowa przewoźnik z łatwością pozyskuje nowe zlecenia i zapełnia ewentualne puste przestrzenie ładunkowe. Zadaniem platformy jest usprawnienie procesów logistycznych firmy i ułatwienie w kontakcie między przewoźnikiem i spedytorem.

Wygodny podział na kategorie tematyczne np. przeprowadzki, transport mebli, maszyn, palet, pojazdów, paczek, zwierząt czy towarów wymagających specjalnej ostrożności ułatwia znalezienie możliwie najlepszej opcji.

Z platformy mogą korzystać zarówno przewoźnicy, spedytorzy, jak i firmy oraz osoby prywatne mające zapotrzebowanie na przewóz ładunków. Rozwiązania proponowane przez giełdy transportowe skracają czas poszukiwania przewoźnika. Dają możliwość porównania cen i wybrania najlepszej oferty, zmniejszają też koszty przewoźników związanych z reklamą i promocją.

Możliwości giełdy transportowej wyslijbusem.pl

Platforma jest niezwykle prosta i intuicyjna, dając możliwość podjęcia korzystnej współpracy pomiędzy przewoźnikami i osobami zlecającymi transport. Firmy transportowe, oprócz publikacji ofert, mogą zamieszczać informacje na temat tras i terminów odbioru przesyłek.

Zabierając ładunek na trasie powrotnej mogą zapełniać puste przebiegi, jednocześnie oferując użytkownikom atrakcyjne ceny.  Szeroka baza dostępnych przewoźników daje możliwość zleceniodawcy wyboru najkorzystniejszej oferty, biorąc pod uwagę nie tylko ceny, ale również dostępność, rodzaj floty oraz dodatkowe udogodnienia w postaci załadunku i rozładunku towaru, pakowania przesyłek czy zniesienia ładunku.

Giełda transportowa ułatwia komunikację pomiędzy przewoźnikami i zleceniodawcami. Wystarczy tylko dokładnie opisać rodzaj transportu, trasę, termin, a następnie omówić szczegóły transakcji drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem wygodnego czatu. Firmy transportowe oferują przewóz ładunków na dowolnej trasie, zgodnie z zapotrzebowaniem osoby zlecającej transport. Stale poszerzająca się grupa użytkowników daje większe możliwości  znalezienia konkurencyjnej oferty.

Jakie są zalety giełdy transportowej

Przede wszystkim przewoźnicy znajdują wiele zleceń w jednym miejscu, pozwala to na szybki i kosztowo efektywny rozwój biznesu. Jest to także doskonałe narzędzie dla osób, które poszukują transportu, w jednym miejscu znajdą wiele ofert i wybiorą tą najatrakcyjniejszą.

Przedsiębiorstwa mogą nie tylko monitorować pojawiające się na platformie ogłoszenia, ale również zamieszczać własne oferty i dostępne trasy. Jedną z wielu zalet giełdy transportowej wyslijbusem.pl jest możliwość podjęcia współpracy ze sprawdzonymi, rzetelnymi przewoźnikami, którzy otrzymują rekomendacje od innych użytkowników. Zamieszczanie opinii na temat firm transportowych nie tylko zwiększa poczucie bezpieczeństwa zleceniodawcy, ale również buduje renomę przedsiębiorstwa na rynku. Co więcej, platforma jest zupełnie darmowa dla obydwu stron transakcji. Nie są pobierane prowizje ani opłaty rejestracyjne.

Zachęcamy do odwiedzenia giełdy Wyślij Busem i zapoznania się z możliwościami zarówno dla przewoźników jak i klientów.

Jeśli jesteś przewoźnikiem możesz także skorzystać z promocji, szczegóły na www.wyślijbusem.pl

Zobacz też:

Aktualne nowości

Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci!

Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci!

Nasza firma przyczyniła się do organizacji przedstawienia pt. „Pippi Skarpetka!” dla chorych dzieci. Wybranym miejscem wydarzenia był Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.