+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Witamy na Pomorzu!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się także dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Gdańsk, nasze przedstawicielstwo w pięknym Trójmieście. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Gdańsk

Nasz oddział zlokalizowany w Trójmieście istnieje od 4 lat, dokładnie od marca 2018 roku.

Głównodowodzącym oddziałem jest Sylwek Romanowski. Celowo piszemy Sylwek, bo to bardzo równy i dowcipny facet. Prywatnie pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej.

Pozostała część działu sprzedaży to doświadczony team. Oprócz Sylwka na miejscu spotkacie Adama Tomaczkowskiego i Agnieszkę Wojtyłę. Stanowią bardzo zgrany team i podobnie jak Sylwek do życia podchodzą z dużą dozą poczucia humoru.

Naszym człowiekiem w terenie jest Kamil Lepak, to on zagląda do Was z wizytami.

Całości dopełniają nasi dwaj kierowcy, dzięki którym dostajecie swoje zamówienia na czas.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Gdańsk

Czekamy w naszym oddziale,  obecnie pracujemy nad powiększeniem powierzchni magazynowej, ale nie martwcie się. Wszystko co potrzebne do Waszych busów mamy u siebie na miejscu. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Obecnie nasze trasy dowozowe obsługujemy dwoma kierowcami, planujemy zatrudnienie kolejnego.

Oddział Gdańsk obsługuje klientów w obrębie 30 kilometrów od siedziby, Poza Trójmiastem dojeżdżamy m. in. do Tczewa i Wejherowa.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Trójmieście? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 20.06.2022

Nowości tygodnia w VanKing! 20.06.2022

Zapraszamy do kolejnej porcji fantastycznie dobranych i przygotowanych nowości. Szczególnie polecamy FT95679 PROWADNICA DRZWI MERCEDES SPRINTER Więcej oczywiście po kliknięciu w grafikę. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Toruń

Poznaj nasze oddziały – VanKing Toruń

Witamy na Kujawach! Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
Nowy asortyment Wikinga!

Nowy asortyment Wikinga!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami na kolejny tydzień. Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem klikając w zdjęcie lub u Naszych konsultantów telefonicznie bądź mailowo.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.