+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Bus Nius – kwartalnik busiarza dostępny w VanKing

Od czerwca w każdym oddziale handlowym VanKing dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy coś do poczytania. W pierwszym wydaniu Bus Nius zebraliśmy wszystkie interesujące informacje z życia firmy, nowości oraz sekcję poradinkowo-lifestylową.

Bus Nius dla busiarza

Kwartalnik opracowaliśmy z myślą o kierowcach, którzy nie zawsze mają czas na śledzenie naszych sociali lub strony internetowej. Całe wydanie podzieliliśmy na kilka sekcji, zaczynamy od informacji o firmie, żeby potem płynnie przejść do sekcji poradnikowej, a tam wiele ciekawych informacji o eksploatacji busa oraz o przepisach prawa w transporcie.

Kolejnym stałym elementem wydawnictwa jest sekcja oddziały, w tym miejscu będziemy prezentować co słychać u wikingów w terenie. Następnie prezentować będziemy najciekawsze referencje z ostatniego kwartału oraz wyróżnione nowości, które zostały wybrane przez naszych product managerów.

Zapraszamy do naszych oddziałów i do lektury. Czekamy na wszelkie uwagi i sugestie, które możecie wysyłac do nas bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych handlowców.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 04.10.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 04.10.2021

Drodzy klienci – porcja nowości już na Was czeka! Sprawdźcie koniecznie najnowsze pozycje w grupach zacisków, zaworów egr i wielu innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i ...
Czytaj dalej
Nowy asortyment Wikinga!

Nowy asortyment Wikinga!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami na kolejny tydzień. Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem klikając w zdjęcie lub u Naszych konsultantów telefonicznie bądź mailowo.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.