+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Bus Nius – kwartalnik busiarza dostępny w VanKing

Od czerwca w każdym oddziale handlowym VanKing dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy coś do poczytania. W pierwszym wydaniu Bus Nius zebraliśmy wszystkie interesujące informacje z życia firmy, nowości oraz sekcję poradinkowo-lifestylową.

Bus Nius dla busiarza

Kwartalnik opracowaliśmy z myślą o kierowcach, którzy nie zawsze mają czas na śledzenie naszych sociali lub strony internetowej. Całe wydanie podzieliliśmy na kilka sekcji, zaczynamy od informacji o firmie, żeby potem płynnie przejść do sekcji poradnikowej, a tam wiele ciekawych informacji o eksploatacji busa oraz o przepisach prawa w transporcie.

Kolejnym stałym elementem wydawnictwa jest sekcja oddziały, w tym miejscu będziemy prezentować co słychać u wikingów w terenie. Następnie prezentować będziemy najciekawsze referencje z ostatniego kwartału oraz wyróżnione nowości, które zostały wybrane przez naszych product managerów.

Zapraszamy do naszych oddziałów i do lektury. Czekamy na wszelkie uwagi i sugestie, które możecie wysyłac do nas bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych handlowców.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Nowości tygodnia w VanKing! 15.11.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 15.11.2021

Drodzy klienci – porcja nowości już na Was czeka! Sprawdźcie koniecznie najnowsze pozycje w naszej ofercie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i handlowców.
Czytaj dalej
Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci !

Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci !

Nasza firma przyczyniła się do organizacji przedstawienia pt. “Pippi Skarpetka!” dla chorych dzieci. Wybranym miejscem wydarzenia był Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.