+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Chorzów

Witamy na Śląsku!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się także dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Chorzów, który jest jednym z najdłużej istniejących oddziałów VanKing. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Chorzów

Nasze przedstawicielstwo na śląskiej ziemi istnie już od 2016 roku i jest dobrze znane klientom na terenie GOP oraz Zagłębia.

Oddziałem zawiaduje z dużym powodzeniem Grzesiek Godlewski. Człowiek do rany przyłóż, zawsze pozytywny i uśmiechnięty. 16 lat doświadczenia w branży czyni go chodzącą encyklopedią części do busów.

Pozostała część działu sprzedaży to w większości prawdziwi weterani branży moto, a są to Sylwek Osiak 22 lata w branży, Adam Jaros 17 lat. Panowie potrafią dobrać części po kolorze nadwozia :). Dział sprzedaży uzupełnia Dawid Wróblewski, który od 6 lat nabiera doświadczenia w busach.

O pakowanie i wysyłkę zamówień dba Dominika Ruszkowska, jedna z dwóch kobiet w naszym oddziale. Drugą jest Aleksandra Sarnowska, która wraz Dominikiem Soczkiem zajmują się dostawami.

Klientami w terenie opiekuje się nasz przedstawiciel handlowy Tomasz Matus.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Chorzów

Czekamy w naszym oddziale,  obecnie posiadamy około 200 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową. Obecnie, pracuje także nad poszerzeniem asortymentu o narzędzia warsztatowe, opony ale także akcesoria przydatne w busie, np. oświetlenie do zabudowy.

Obecnie pracujemy nad uruchomieniem kolejnej trasy dowozowej, obecnie wyjeżdżamy 2 razy dziennie. Zwiększamy także systematycznie zakres działania naszego przedstawiciela w terenie.

Oddział Chorzów obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby, co daje pokrycie dużej części GOP i Zagłębia.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Toruniu? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Zobacz też:

Aktualne nowości

Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci!

Wspieramy inicjatywy dla chorych dzieci!

Nasza firma przyczyniła się do organizacji przedstawienia pt. „Pippi Skarpetka!” dla chorych dzieci. Wybranym miejscem wydarzenia był Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie.
Czytaj dalej
Dziurawe drogi

Dziurawe drogi

Jeździmy codziennie po różnych nawierzchniach, a wiosna odsłoniła sporo niedoróbek i zaczyna się sezon na uszkodzone zawieszenie lub przebicia opon. Dziurawe drogi to zmora branży transportowej w Polsce. Dziurawe drogi – kto powinien zapłacić odszkodowanie Trasy ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.