+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Niepołomice

Witamy w Małopolsce!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się także dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Niepołomice, który jest zlokalizowany w naszym mateczniku. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Niepołomice

Oddział zlokalizowany w królewskim mieście Niepołomice istnieje nieprzerwanie od kwietnia 2017 roku. Obchodzi właśnie okrągłą 5 rocznicę istnienia. Wszystkiego najlepszego chłopy, byle tak dalej.

Głównym sternikiem załogi jest od samego początku Piotrek Muńko. Na busach zna się jak mało kto, ale to tylko czubek góry lodowej jego talentów. Prywatnie pasjonat historii. W firmie znany jako “jeden z dziesięciu”, jak możecie się domyślić startował w tym programie i został zwycięzcą odcinka. Miał też przyjemność zbić piątaka z panem Tadeuszem.

Pozostała część działu sprzedaży to doświadczony team. Bartek Gajek i Mateusz Kamysz zawsze na posterunku i gotowi do pomocy. Bartek to doświadczony sprzedawca, prywatnie lingwista amator. Mateusz jest naszym wychowankiem, zaczynał jako kierowca, a teraz z powodzeniem dobiera dla Was części.

Naszym człowiekiem w terenie jest Artur Szostak. Można powiedzieć że to weteran w branży moto.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Niepołomice

Czekamy w naszym oddziale,  jako jedyna placówka w Polsce mamy dostęp do całego magazynu VanKing na miejscu, więc mamy największą dostępność części od ręki. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Obecnie oddział obsługuje aż 4 trasy dowozowe, które wyjeżdżają 12 razy dziennie. Zwiększamy także systematycznie zakres działania naszego przedstawiciela w terenie.

Oddział Niepołomice obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby, Poza Niepołomicami i wchodem Krakowa dojeżdżamy do Wieliczki, Dobczyc, Myślenic i Skawiny.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Niepołomicach? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Chorzów

Poznaj nasze oddziały – VanKing Chorzów

Witamy na Śląsku! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespoł...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Witamy na Pomorzu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Lublin

Poznaj nasze oddziały – VanKing Lublin

Witamy na Lubelszczyźnie! Busmanki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespoł...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.