+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Konin

Witamy w Wielkopolsce!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Konin, nasze przedstawicielstwo w Wielkopolsce. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Konin

Nasz oddział zlokalizowany w Wielkopolsce istnieje od 2018 roku. Działa ona na zasadzie partnera VanKing. Postawiliśmy na takie rozwiązanie aby móc dostarczać Wam części do busów w odległych lokalizacjach od naszej głównej jednostki. Na miejscu od wielu lat ma swoją siedzibę warsztat, który jest dobrze znany busiarzom z miasta i okolic.

Szefem oddziału jest od samego początku Artur Kwiatkowski. Związany z branżą motoryzacyjną od wielu lat. Przed podjęciem współpracy z VanKing prowadził i nadal prowadzi serwis motoryzacyjny więc wiedzę i doświadczenie ma w jednym palcu. Artur poza kierowaniem oddziałem zajmuje się również aktywną sprzedażą.

Pozostała część zespołu to 2 osoby.  Sprzedawca oraz magazynier.

Za handel odpowiada Karolina Kokott, jest to jedna z bardzo nielicznych przedstawicielek płci pięknej na naszych oddziałach.

Osobą odpowiedzialną za obsługę magazynu i wydania towarów jest Krzysztof Dutkiewicz.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Konin

Zapraszamy do naszego oddziału, dużym atutem naszej placówki jest zlokalizowany na miejscu serwis. Nie musicie dzięki temu Państwo szukać miejsca naprawy swojego busa. Wystarczy pojawić się u nas na miejscu, gdzie fachowcy dobiorą Wam odpowiednie części na przywrócą Waszego busa do życia.  

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Koninie prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Oddział Konin obsługuje w obrębie 30 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Koninie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

DIament Miesięcznika Forbes – ponownie nasz!

DIament Miesięcznika Forbes – ponownie nasz!

Kolejny rok z rzędu w gronie laureatów! Dziękujemy Wam drodzy partnerzy, gdyby nie Wy i zaufanie jakim darzycie nasze produkty nie byłoby nas tu! Dziękujemy! #vanking#forbes#diamentyforbes#czescidobusow#partsforvans
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Chorzów

Poznaj nasze oddziały – VanKing Chorzów

Witamy na Śląsku! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespoł...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.