+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Radom

Witamy na Mazowszu!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Radom, nasze przedstawicielstwo na Mazowszu. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Radom

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Radomiu istnieje od  2016 roku i od samego początku działa ona na zasadzie partnera VanKing. Wcześniej oddział działał pod inną nazwą i lokalizacja jest doskonale znana w mieście.

Wodzem oddziału jest Wojtek Pirosz, a w zasadzie on i Anna, jego żona. Razem od lat w biznesie, wszystko robią razem i robią to dobrze. Wojtek jest chodzącym katalogiem części do busów. Prywatnie dba o tężyznę fizyczną i ma za sobą spore doświadczenie w długodystansowych biegach. Ma na koncie niejeden ukończony maraton.

Pozostała część zespołu to 2 osoby.  Marcin Sławiński jest handlowcem i przedstawicielem terenowym. Pewnie znacie go z niejednej wizyty.

Mirosław Cieluch wspomaga w sprzedaży Wojtka na miejscu w oddziale. Oczywiście cały team prywatnie żyje motoryzacją, ale poza zapachem spalin doceniają także górskie wędrówki i sportowe emocje.

Anna dba o to żeby wszystko zgadzało się w dokumentach.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Radom

Czekamy w naszym oddziale,  obecnie nasz powierzchnia magazynowa to 130 metrów kwadratowych, mamy większość części do busów dostępnych od ręki. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Oddział Radom obsługuje klientów w obrębie 30 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Radomiu? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Poznaj nasze oddziały – VanKing Rzeszów

Poznaj nasze oddziały – VanKing Rzeszów

Witamy na Podkarpaciu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej
Nowości tygodnia w VanKing! 09.11.2021

Nowości tygodnia w VanKing! 09.11.2021

Drodzy klienci – porcja nowości już na Was czeka! Sprawdźcie koniecznie najnowsze pozycje w naszej ofercie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Szczegóły u naszych sprzedawców i handlowców.
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.