+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Rzeszów

Witamy na Podkarpaciu!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Rzeszów, nasze przedstawicielstwo na Podkarpaciu. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Rzeszów

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Rzeszowie istnieje od  2018 roku.

Sercem i duchem oddziału jest Tomek Paściak. Od zawsze w branży moto ze specjalizacją w samochodach dostawczych. Iveco z każdej strony do najmniejszej śrubki, zaczynał od handlu częściami używanymi. Jeżeli nie wiesz co dzieję się z twoim Iveco, dzwoń do Tomka.

Pozostała część zespołu to 5 osób odpowiedzialnych za handel oraz 2 magazynierów.

Team handlowy to zdecydowanie młode chłopaki, ale posiadający szeroką wiedzę i umiejętności. Wszyscy bez wyjątku są pasjonatami motoryzacji.

Oddział Rzeszów zaopatrywany jest bezpośrednio z centrali codziennym transportem. Na miejscu do dyspozycji naszych klientów, znajduje się również serwis samochodowy specjalizujący się w samochodach dostawczych.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Rzeszów

Zapraszamy do naszego oddziału, gdzie obecnie posiadamy największy magazyn części poza centralą. Oddział Rzeszów jest też miejscem gdzie pozyskujemy, selekcjonujemy i pakujemy nasze części używane pod marką Outletparts. Części używane stanowią doskonałe uzupełnienie naszego asortymentu, a ich dokładna selekcja pozwala na dostarczenie produktów wysokiej jakości. Powierzchnia magazynu to 1500 metrów kwadratowych!

Od samego początku nasza hurtownia motoryzacyjna w Rzeszowie prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Rzeszowie? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

WIELKIE SERCE WIKINGA ! ZBIÓRKA NA RZECZ ZWIERZĄT

WIELKIE SERCE WIKINGA ! ZBIÓRKA NA RZECZ ZWIERZĄT

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszej akcji której celem jest pomoc zwierzętom ze schroniska w Harbutowicach. Szczegóły można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość na adres barbara.szostak@vanking.pl
Czytaj dalej
NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 02.05.2023

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 02.05.2023

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! Zapraszamy jak zawsze do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszych specjalistów. W tym tygodniu szczególnie polecamy takie nowości jak:FT87356 – LAMPA OBRYSOWA FORD TRANSIT 13> FT90132 – ZAŚLEPKA ZDERZAKA FIAT DUCATO 14> PRZÓD ZAPRASZAMY!
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.