+48 12 312 90 10 info@vanking.pl

Poznaj nasze oddziały – VanKing Białystok

Witamy na Podlasiu!

Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem Wikingów. Obecnie na terenie Polski posiadamy 18 oddziałów. Rozwijamy się także dynamicznie i chcemy być dostępni w większości miast w Polsce. Oczywiście, docieramy w każde miejsce w Polsce dzięki dostawom kurierskim oraz poprzez naszych dystrybutorów i punkty partnerskie. Dziś w cyklu, oddział VanKing Białystok, nasze przedstawicielstwo na dziewiczym Podlasiu. Zobacz na mapie.

Nasz Team – Oddział VanKing Białystok

Nasz oddział zlokalizowany na Podlasiu w zeszły miesiącu obchodził swoje 6 urodziny, istnieje dokładnie od marca 2016 roku.

Głównodowodzącym oddziałem jest Artur Charkiewicz. Weteran branży moto, prywatnie także pasjonat motoryzacji i wszystkiego co się z nią wiąże. Zawsze uśmiechnięty i pełen humoru, potrafi jednak zaskoczyć specjalistyczną wiedzą na temat blaszaków.

Pozostała część działu sprzedaży to doświadczony team. Maciej Safaryn idealnie wpasowuje się w nasz wizerunek. Jeżeli w oddziale zobaczycie wikinga – to właśnie Maciek. Prywatnie zajmuje się fotografią. Mateusz Gryko to nasz drugi sprzedawca z długą historią w branży.

Do naszych klientów, dla odmiany, towar dostarcza Marta Krzewska, jedyna przedstawicielka płci pięknej w oddziale.

Naszym człowiekiem w terenie jest Janusz Wiktoruk, „świeżak” w VanKing, ale dinozaur branży motoryzacyjnej. To on zagląda do |Was z wizytami.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie! Oddział VanKing Białystok

Czekamy w naszym oddziale,  obecnie nasz powierzchnia magazynowa to 150 metrów kwadratowych, mamy większość części do busów dostępnych od ręki. Od samego początku oddział prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

Oddział Białystok obsługuje klientów w obrębie 25 kilometrów od siedziby.

Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty, jeśli raz spróbujecie naszych krówek na pewno będziecie częstymi gośćmi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze pozostałe oddziały, śledźcie aktualności.

Zastanawiasz się, czy mamy części do Twojego busa w Trójmieście? Pewnie mamy – zadzwoń do oddziału i sprawdź.

Pełna lista naszych oddziałów jest dostępna tutaj.

Oglądaj nas na Youtube i subskrybuj nasz Bus Kanał

Zobacz też:

Aktualne nowości

Marka FAST na targach w Budapeszcie!

Marka FAST na targach w Budapeszcie!

🚗🔧 Ekscytujące wieści z AMTS Hungary! 🎉 Z ogromną radością ogłaszamy, że FAST brał udział w tegorocznej wystawie Samochodowej, Motocyklowej i Tuningowej (AMTS) organizowanej przez firmę UNIX Auto w Budapeszcie! 🇭🇺 Nasz zespół był prezentował najnowszą gamę części do lekkich ...
Czytaj dalej
NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 27.03.2023

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! 27.03.2023

NOWOŚCI TYGODNIA W VANKING! Zapraszamy jak zawsze do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszych specjalistów. W tym tygodniu szczególnie polecamy takie nowości jak:FT67039 – WYSPRZĘGLIK CITROEN JUMPY 16> 2.0 BLUEHDI FT60409 – WYMIENNIK CIEPŁA EGR FORD TRANSIT 13> 2.0 TDCI ...
Czytaj dalej
Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Poznaj nasze oddziały – VanKing Gdańsk

Witamy na Pomorzu! Busmenki i busmeni, kontynuujemy cykl, który ma na celu przybliżyć Wam naszą firmę. Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze oddziały, kto w nich pracuje i pochwalić się fajnym zespołem ...
Czytaj dalej

Wszystkie aktualności

Zapisz się do newslettera
i bądź na bieżąco

Raz w tygodniu informujemy o nowych produktach w ofercie. Wiadomości o promocjach tylko raz. Zero spamu, maksimum korzyści.